Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Archiwum aktualności
Produkcja filmowa. Medycyna - operacje serca.
Film produkcja. Zrealizowaliśmy film o ciężkich chorobach serca. Jak bardzo ważna jest profilaktyka, zdrowy styl życia oraz odpowiedni dobór codziennych posiłków mogliśmy przekonać się na własne oczy. Film przedstawia operacje ratujące życie pacjentom.
04 Sierpień 2016
Więcej
Produkcja filmowa. Film promocyjny \"Agrochem\".
Zrealizowaliśmy projekt filmowy dla firmy Agrochem. Zdjęcia filmowe wykonaliśmy na terenie Człuchowa, gdzie rozbudowana została baza zbożowa. Agrochem zajmuje się produkcją i sprzedażą nawozów mineralnych NPK. Nasz film ma pokazać obecnym i potencjalnym klientom rozwój firmy.
08 Sierpień 2016
Więcej
Produkcja filmowa. Spoty dla marki ABSOLUT.
Na zlecenie Agencji IQ MARKETING zrealizowaliśmy 69 spotów dla marki ABSOLUT, które stanowiły główny materiał ogólnopolskiego konkursu. Reżyserował Jarek Dubaniewicz. Każdy z filmów zawierał inny, oryginalny toast ubrany w małą historyjkę. Bohater był jeden - Frederik - prawdziwy Szwed. Realizacja zdjęć filmowych była prawdziwym wyzwaniem. Wszystkie zdjęcia filmowe do spotów powstawały w wirtualnym studiu.
25 Sierpień 2016
Więcej
Produkcja filmowa. Cykl filmów o cukrzycy typu I i typu II.
Dla firmy Ascensia Diabetes Care zrealizowaliśmy cykl 6 filmów paradokumentalnych opowiadających o pacjentach chorych na cukrzycę typu I i typu II. Historie przybliżają szczegóły dotyczące tej choroby i sposoby radzenia sobie z nią.
31 Sierpień 2016
Więcej

Archiwum aktualności