Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Archiwum aktualności
Produkcja filmowa. Film korporacyjny - Grupa Eiffage Polska.
Produkcja filmowa. Na zlecenie firmy Eiffage Polska zrealizowaliśmy film korporacyjny przedstawiający kluczowe inwestycje/budowy realizowane na terenie Polski. Zdjęcia filmowe przebiegały przy użyciu kilku kamer. Część zdjęć wykonaliśmy z drona, aby pokazać w jak największym stopniu skalę budów i końcowy efekt pracy. Trzeba przyznać, że niektóre budynki wyglądały imponująco.
08 Wrzesień 2017
Więcej
Produkcja filmowa. Reportaż - Adriabuild Sailing Cup 2017.
Produkcja filmowa. Zealizowaliśmy cyklu filmów z regat żeglarskich ADRIABUILD Sailing Cup 2017. Nasza firma pracowała na szóstej już edycji tych regat rozgrywanych wzdłuż wybrzeży Chorwacji. Ekipa nasza przez tydzień uczestniczyła od rana do póżnych godzin nocnych we wszystkich wydarzeniach związanych z regatami. Realizowaliśmy zdjęcia filmowe przy wykorzystaniu wielu kamer i Drona do zdjęć lotniczych. Super atmosfera, ciekawi ludzie, bajkowe krajobrazy.
29 Wrzesień 2017
Więcej
Produkcja filmowa. Film korporacyjny - 90 lat Sokołów S.A. Oddział Jarosław.
Produkcja filmowa. Film korporacyjny - 90 lat Sokołów S.A. Oddział Jarosław. Z okazji 90-lecia funkcjonowania Zakładu Mięsnego w Jarosławiu, jednego z siedmiu zakładów produkcyjnych SOKOŁÓW S.A., zrealizowaliśmy film przedstawiający syntetycznie jego historię i stan obecny.
30 Wrzesień 2017
Więcej

Archiwum aktualności