Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Filmy BHP

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się szkolenia firmowe, które wzbogacają swój program o filmy BHP. Jest to ciekawa forma przekazania wiedzy polegająca na odtworzeniu sytuacji, które mogą przydarzyć się w miejscu pracy. Określone sytuacje to najczęściej wydarzenia kryzysowe, które wymagają zachowania szczególnej ostrożności. Filmy BHP pokazują jak wyglądają te sytuacje oraz przedstawiają w jaki sposób należy się zachować by uniknąć niebezpieczeństwa. 

Filmy BHP w jasny sposób przedstawiają główne założenia szkolenia, podane są w atrakcyjnej dla odbiorcy formie i można je prezentować dowolną ilość razy. Coraz częściej filmy BHP traktowane są jako główny materiał szkoleniowy, a nie tylko uzupełnienie treści szkolenia. Dzięki dynamicznemu i zapadającemu w pamięć przekazowi oraz atrakcyjnej formie jest to doskonały sposób na dotarcie do uczestnika. Filmy BHP to znakomita i bardzo ceniona pomoc w samokształceniu pracowników. Najważniejsza jest jednak tutaj forma przekazu – należy zadbać aby była ona zarówno odpowiednia pod względem merytorycznym jak i atrakcyjna wizualnie.

Nasze studio filmowe oferuje kompletną produkcję filmów BHP od samego początku jakim jest scenariusz, poprzez jego realizację na montażu kończąc. Korzystamy z najnowszych metod i technik realizacyjnych, używamy najnowszego sprzętu, który gwarantuje doskonałą jakość naszych produkcji. Do każdego naszego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i sumiennością, ponieważ naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości efektu końcowego.