Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Filmy promocyjne

Filmy promocyjne to bardzo konkretne i jedno z najlepszych narzędzi marketingowych, których celem jest wypromowanie i zaprezentowanie firmy, marki, usługi, produktu, miejsca czy osoby w taki sposób, aby Klient dostrzegł korzyści jakie odniesie ze współpracy. Kolejnym atutem filmów promocyjnych jest kreowanie, budowanie wizerunku i jednocześnie podnoszenie świadomości marki. Jest to jedna z najbardziej eleganckich form wizytówki, za której pomocą można przedstawić wszystkie atuty w atrakcyjnej i zwięzłej formie.

Filmy reklamowe to o wiele bardziej ciekawsza forma niż folder reklamowy, prezentacja sprzedawcy czy nawet reklama od której z resztą film promocyjny różni się nie tylko długością ale o formą przekazu. Jednocześnie film promocyjny jest bardziej skuteczną metodą na zdobycie większej popularności.

Studio World Video oferuje kompleksową obsługę form video od samego początku powstawania – czyli scenariusza. Nasza ekipa zapewnia profesjonalną realizację i szybki termin oddania. Korzystamy z najnowszego sprzętu i używamy najnowszych technik produkcji. Nasze studio oferuje również usługi montażowe i dźwiękowe. Działamy kompleksowo zawsze stawiając na najlepszy efekt końcowy. Filmy promocyjne są zrealizowane przez naszych specjalistów z nowatorskim podejściem i pomysłowym działaniom, które pozwalają dotrzeć do Klienta. Nasze filmy promocyjne to kluczowy sposób na sprawny rozwój Twojej firmy.