Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Filmy szkoleniowe

Filmy szkoleniowe przedstawiają sposób działania lub omawiają sposób użycia danego produktu/usługi. Może to być najprostsza prezentacja mówiące o tym w jaki sposób użyć farby, ale również filmy przedstawiające zakres funkcjonalny portalu internetowego. Filmy szkoleniowe to doskonałe uzupełnienie tradycyjnych szkoleń, gdyż angażują zarówno zmysł wzroku jak i słuchu. Filmy szkoleniowe oferują możliwość poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, poprzez angażowanie widza w ciekawe tematy przedstawione za pomocą interesującej formy. Ponadto jest to szansa na poznanie wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania oraz poszerzenie doświadczeń zawodowych.

 

Produkcja filmów szkoleniowych to bardzo delikatne zadanie, ponieważ muszą one połączyć naturalną ludzkość ciekawość z odpowiednimi wartościami merytorycznymi. Zadanie to wymaga dużego nakładu pracy już na poziomie pisania scenariusza, ponieważ musi on być łatwy w przekładzie na język obrazu, jednocześnie nie tracąc przy tym komunikatów. Filmy szkoleniowe mają bardzo istotne znaczenie dla rozwoju dużego przedsiębiorstw, ponieważ stanowią ważną rolę w przygotowaniu pracowników do sprawowania konkretnych funkcji w firmie. Taki krótki materiał dydaktyczny jest idealnym dopełnieniem wiedzy szkoleniowej.

 

Nasze studio filmowe zajmuje się kompleksową produkcją materiału szkoleniowego. Zrealizujemy dla Ciebie każdego rodzaju film szkoleniowy. Napiszemy scenariusz, zrobimy zdjęcia, zmontujemy i przygotujemy do dystrybucji. Naszym celem jest satysfakcja Klientów z naszych realizacji.