servizio personalizzato replica watches fornisce lunga durata.

neoclassicismo e elementos modernos são combinados com as características das melhores análises de replicas de relogios

rolex podróbka świadczy usługi dostosowane do klientów.
Fotografia
Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Fotografia

W firmie posiadamy również dział fotografii. Realizujemy różnorakie sesje zdjęciowe, począwszy od kampanii reklamowych, zdjęć reportażowych, eventowych aż do sesji okolicznościowych, a nawet sesji okolicznościowych organizowanych w naszym studio.

Posiadamy aparaty pełnoklatkowe, sety jasnych obiektywów, gripy i niezbędny osprzęt. W skład wyposażenia studia wchodzą również zestawy świateł fotograficznych ciągłych oraz błyskowych. Jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy bardzo mobilni. Możemy zorganizować dla Was sesję na drugim końcu Polski lub świata. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Nasz zespół

Nasz team to pasjonaci zawodu, osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem na planach nie tylko fotograficznych, ale i filmowych. Poznaj nas:

Joanna

Joanna

FOTOGRAF & KREACJA

fashion, food, product, kids, business, interior photography & styling

Fotograf o bardzo szerokim spektrum działania, uwielbia pracę z ludźmi i pracę koncepcyjną przy sesjach. Pasjonatka tworzenia.
Z wykształcenia anglista, kocha muzykę, design, modę i podróże. Na swoim koncie posiada publikacje w magazynach oraz bilboardach miejskich.

Łukasz

Łukasz

FOTOGRAF & OPERATOR KAMERY

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja fotografia prasowa reklamowa i wydawnicza. W naszej firmie odpowiada za dział reportażowy oraz okolicznościowy. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami zarówno biznesowymi jak i prywatnymi. Prywatnie pasjonat dalekich podróży.

Adam

Adam

FOTOGRAF

Wszechstronny fotograf, specjalizujący się głównie w architekturze. Skupia się na uchwyceniu tego wyjątkowego momentu.
W swoich pracach stara się odnaleźć piękno detali, symetrię oraz minimalizm. Większość jego prac pochodzi z Warszawy, jednak przy każdej możliwej okazji wyjazdu, bierze ze sobą swoje ulubione narzędzie pracy - aparat.

Zuzanna

Zuzanna

MAKE UP & CHARAKTERYZACJA

Ukończyła Szkołę Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako artystka MAC Cosmetics oraz wizażystka Bikor Makeup. Z chęcią kreuje makijaże do sesji zdjęciowych, video, TV shows oraz prowadzi szkolenia.

Anna

Anna

HAIR STYLIST & MAKE UP

Wizażystka, charakteryzatorka teatralno - filmowa oraz stylista fryzur. Twórczyni i właścicielka studia fryzur i makijażu Studio Ekspresji. Z przyjemnością tworzy wizerunek osób przy sesjach zdjęciowych oraz na planach reklamowo - filmowych.

Marta

Marta

FLORYSTKA, SCENOGRAFKA, FOOD stylist

Plastyk, florysta, charakteryzator. Pracuje przy scenografiach filmowych i zdjęciowych. Posiada pracownię, w której zajmuje się m.in dekoracjami i tworzeniem rekwizytów na plany filmowe i zdjęciowe. Stylizuje również potrawy do sesji kulinarnych.

Pobierz szczegółową ofertę

Making of