Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Montaż filmów

Nasze studio filmowe to również doskonale wyposażone i w pełni profesjonalne studio montażowe, w którym wykonujemy prace montażowe materiałów filmowych powierzonych nam przez Klientów. Dla nas nie ma znaczenia w jakim są formacie – zmontujemy je w kompletną całość.

Montaż filmów to prawdziwa sztuka. Jest wiele szkół i technik, ale tak naprawdę dobry montaż cechuje płynność i przejrzystość obrazu. Wyróżniamy kilka technik montażu filmów.

Montaż równoległy, czyli przeplatanie ze sobą ujęć z dwóch oddalonych od siebie w przestrzeni akcji na przemian. Montaż przyspieszony, czyli szybkie cięcia, które sprawiają wrażenie przyspieszenia akcji. Ten typ jest najczęściej wykorzystywany w scenach z pościgami samochodowymi. Montaż atrakcji, czyli wzmocnienie  wydźwięku jednego obrazu poprzez zestawienie go z innym, mniej znaczącym obrazem na zasadzie kontrastu. Montaż skojarzeń, czyli odpowiednia manipulacja ujęciami, aby ich następstwo wywoływało określone skojarzenia, najprościej mówiąc - opowiadanie obrazem. Montaż zdarzeń, czyli łączenie ujęć opisujących to samo miejsce i czas. Montaż przyczynowo – skutkowy, czyli zachowanie konsekwencji w obrazie w myśl trzeciej zasady dynamiki Newtona.

Każde nasze zlecenie traktujemy priorytetowo, gwarantując najwyższą jakość efektu końcowego i pełną satysfakcję. Naszą usługę świadczymy zarówno w obecności Klienta, jak i zdalnie.