Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Produkcja filmów

Produkcja filmów to doskonale zgrana ekipa młodych i ambitnych adeptów sztuki filmowej z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Każda nasza realizacja wyróżnia się wyjątkowo kreatywnym podejściem zarówno do formy jak i przekazu. Zakres naszej działalności to szeroko rozumiana produkcja filmowa – od samego początku, czyli od napisania filmu, poprzez realizację zdjęć, montaż filmów, aż do postprodukcji i animacji.

 

Jesteśmy perfekcjonistami, którzy dążą do osiągania najlepszych rezultatów stawiając przede wszystkim na zawartość merytoryczną oraz oryginalność w przekazie. Każda produkcja filmowa w naszym wykonaniu to filmy odpowiadające obowiązującym, aktualnym trendom, zrealizowane z użyciem najnowszej techniki oraz elastycznie dopasowane do wymagań odbiorców.

 

Współpraca z nami przebiega bardzo elastycznie, ponieważ dostosowujemy się do potrzeb i wymagań branży, którą reprezentują nasi Kliencie. Zawsze mamy na uwadze osiągnięcie najlepszego rezultatu i pełnej satysfakcji, a nasz finalny produkt to w pełni profesjonalny, atrakcyjny i godny polecenia film. Produkcja w naszym wykonaniu oparta jest o połącznie ogromnego doświadczenia zawodowego z wiedzą techniczną i wyjątkowymi umiejętnościami.

 

Przy każdych naszych projektach zwracamy szczególną uwagę na atmosferę pracy, żeby realizacje przebiegały efektywnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i zawsze znajdujemy kreatywne rozwiązania, aby dostosować się w nieszablonowy sposób do wymagań branży, wizji reklamowanej firmy czy charakteru promowanego wydarzenia.