Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Produkcja filmowa

W pełni profesjonalna produkcja filmowa gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości, realizację zakładanych celów, co bezpośrednio przekłada się na otrzymanie satysfakcjonujących efektów. Oferujemy kompleksową produkcję filmową materiałów wideo dla szerokiego grona Klientów, głównie biznesowych i przedsiębiorców. Nasze realizacje to nieoceniony dodatni element firmowych konferencji i witryn internetowych. Specjalizujemy się w produkcji filmów różnego gatunku, od filmów reklamowych, przez filmy szkoleniowe po filmy bhp i instruktażowe.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam w sposób szybki i kompleksowy realizować zlecenia filmowe, filmy promocyjne, reklamy i prezentacje multimedialne wzbogacone o efektowne animacje i oprawę graficzną. Produkcja filmowa w naszym wykonaniu to najlepsza jakość i pewność przy osiągnięciu założonych celów.

 

Zajmujemy się kompleksową realizacją video – w naszym zespole znajdują się profesjonalni operatorzy i reżyserzy, którzy z wielkim wyczuciem i dbałością o szczegóły zrealizują zdjęcia, po to by przekazać je naszym wszystkowidzącym montażystom i specjalistom od efektów specjalnych. Ostatni szlif pozostawiamy naszym utalentowanym grafikom i animatorom.

 

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie wykorzystując jego nieograniczone możliwości. W naszym asortymencie znajdują się kamery Sony/Canon/RED. Nasze studio filmowe wyposażone jest w green box i blue box, niezbędne do kluczowania i tworzenia niepowtarzalnych efektów specjalnych. Naszym celem jest osiągnięcie pełnej satysfakcji z realizowanych przez nas produkcji.