Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Portfolio / Teledyski
1. Teledyski
Teledysk
Teledysk muzyczny. Zdjęcia fil­mowe wyko­nane przy uży­ciu lustrzanki Canon 5D Mark II. Podczas pracy wyko­rzy­sta­li­śmy slider.
2. Teledyski
Making of Palette
Zdjęcia fil­mowe z planu tele­dy­sku Anny Dereszowskiej. Ujęcia fil­mowe wyko­na­li­śmy kame­rami Sony EX3 oraz Sony NEX FS100.
3. Teledyski
Teledysk Karaoke
Pożegnanie pra­cow­nika wyko­nane w for­mie żarto­bli­wego tele­dy­sku. Zdjęcia fil­mowe wyko­nane kamerą Sony EX3. Podczas pro­duk­cji wyko­rzy­sta­li­śmy steadycam.
4. Teledyski
Realizacja teledysku BIELIEVE
Dołożyliśmy swoje mocne JA do teledysku BELIEVE - do nas należała postprodukcja! Oceńcie sami! Gosia Bernatowicz i Kamil Krupicz wykonują utwór „Believe”, który jest pierwszym owocem ich współpracy. To także ich autorska kompozycja oraz Marcina Kuczewskiego. Ballada o miłości, realizowana w warunkach studyjnych przy skromnej scenografii, za to z udziałem różnych, odmiennych nie tylko wyglądem i wiekiem postaci, ma niezwykły klimat. Aranżacja piosenki wydaje się bardzo spójna z obrazem śpiewającej pary i osób drugiego planu, które tworzą wspaniałe tło pięknego i mądrego przekazu utworu.
5. Teledyski
Teledysk piosenki OSTATNI KLAPS - Zenon Martyniuk & Diego
Teledysk Zenona Martyniuka (zespół AKCENT) i Diego - OSTATNI KLAPS, zrealizowany w maju 2015.
6. Teledyski
Teledysk TU I TERAZ - grupy VENFLON
Teledysk "Tu i teraz" - promujący nową płytę grupy VENFLON pt. "Sztuka upadku" wymyślił i wyreżyserował Jarek Dubaniewicz.