Masz pytanie? Zadzwo艅 lub napisz!
T: +48 22 898 10 10,   E: p.gajewski@worldvideo.pl
Usługi marketingowe
W ramach naszych działań prowadzimy kompleksowe kampanie marketingowe oparte o strategie bazujące na naszych doświadczeniach, wysokiej efektywności, ale przede wszystkim specyficznych potrzebach naszych Klientów. 
Wzbogacamy marki naszych Klientów o kreacje i doświadczenia pozwalające na skuteczne interakcje z właściwymi grupami docelowymi. 
 
Aby zaciekawić i skutecznie pozyskać odbiorcę nie można poprzestać na jednej platformie, czy narzędziu. Z doświadczeń wynika, że przeciętny klient, prosument, potrzebuje aż około 30 spotkań z marką, by podjąć decyzję.
Stawia to przed marketerami nowe wyzwanie, polegające na tym, by w sposób skuteczny, maksymalnie natywny i wartościowy przedstawić Klientowi markę.
 
Swoje działania prowadzimy w oparciu o komplementarność platform oraz synergię efektów wynikających ze spotkań z marką w sieci. Stawiamy na wartość, którą otrzymują nasi Klienci za pośrednictwem prowadzonych działań.
Używamy nowoczesnych narzędzi i pracujemy z największymi platformami, zapewniającymi naszym Klientom szerokie i skuteczne dotarcie do właściwej grupy docelowej.
 
Myśląc o marketingu, rozważamy go tylko w kontekście kompleksowych, ściśle zaplanowanych, skutecznych działań, opartych o sprawdzone, dobrane do potrzeb każdego Klienta strategie.
Z przyjemnością, w oparciu o Państwa potrzeby, przedstawimy nowoczesne możliwości oraz zarysujemy plan efektywnych działań.